fbpx

BKM.

הדר קנטור מתמחה במתן יעוץ לחברות בתחום הארגוני והעסקי במטרה להביא לשיפור בפעילות החברה ולפתרון בעיות הפוגעות בתפקודה השוטף. הדר קנטור, יועץ עסקי בעל ניסיון רב בתחום הניהולי, הפסיכולוגי והארגוני.השירותים מיועדים למנכ"ל או בעל עסק, המתלבט בשאלות אסטרטגיות, בדילמות עסקיות ובדילמות הקשורות בהובלת אנשים. היתרון הגדול הטמון בעבודה עם הדר הוא, האיכות המקצועית והיכולת שלו לתת יעוץ מתוך הבנה מלאה של סביבת העבודה שלך כמנהל בכיר.
bkm-home
קבוצת אבי רחמים בונה ובנתה עשרות מבני מגורים, בנייני משרדים ומבני מסחר שונים ברחבי הארץ ובחו"ל, כאשר רק לאחרונה סיימה החברה מספר פרויקטים שונים בחיפה וסביבתה. כחלק מתהליך קידום הפרויקטים לקהל היעד וחיבור לעולם המודרני והדיגיטלי, החליטו חברי ההנהלה על שיווק דרך האינטרנט בנוסף לדרכי השיווק המסורתיות בתחום.
בתהליך בניית האתר של קבוצת אבי רחמים, חשוב היה לנו לשלב את ערכת הצבעים הירוקים שנבחרה בקפידה וזאת על מנת לקדם את נושא "הבניה הירוקה והחסכונית" המוביל את קבוצת אבי רחמים בשנים האחרונות. יחד עם זאת, רוב הפרויקטים ממוקמים באזור חיפה וסביבתה – עיר אשר ממותגת עם הצבע הירוק כחלק ממיקומה הייחודי על הר הכרמל.

ברוש אלון.

סטודיו ברוש אלון הוקם בשנת 1994 ע"י קרן גור אלון, אורנה ברוש וייץ. הרקע המשוטף של קרן ואורנה בתולדות האמנות ועיצוב אופנה יצרו תשתית ליצרה הדדית. מאז הוסיפה חברת ברוש אלון פרויקטים רבים בעלי אופי מגוון, והיא עומדת כיום כאחד הסטודיואים המובילים בעיצוב פנים למגורים פרטיים ודירות יוקרה בישראל. הפרויקטים של ברוש אלון מתאפיינים בסגנון הקלאסי העכשווי ובקווים נקיים והרמוניים. באמצעות הידע שלהם על מגמות מובילות בעולם ושיתוף פעולה עם חברות בינלאומיות הסטודיו שומר על סגנון קפדני ועכשווי. סוד הצלחתו של ברוש אלון טמון במקצוענות הבלתי מתפשרת ובמעורבות הגבוהה של השותפים ובמסירותם לכל פרויקט. המחויבות החזקה ביותר של האולפנים היא ליצור פתרונות מותאמים אישית לכל לקוח ולהגשמת חלומם.
brosh-showmore
עוד בפגישתנו הראשונה עם ברוש אלון הבנו כי מדובר בחברה מקצועית, עם סטנדרטים גבוהים ורשימת פרויקטים גדולים ומרשימים. יחד עם צוות האדריכליות והמעצבות של ברוש אלון, אפיינו וגיבשנו את הדרך הנכונה ביותר להציג את מגוון הפרויקטים שביצעה החברה בשנים האחרונות. בחלוקה לשלוש קטגוריות, הוקמו גלריות פרויקטים, אשר מפנות לעמוד פרויקט המכיל תמונות רבות שמדברות בעד עצמן.
מומחיות לא פחותה בחשיבותה, מסתתרת בעת ביצוע הפרויקט מאחורי הקלעים, שם מתכננות ומעצבות המוחות והכישרונות של החברה, אשר מצליחות לשמור על רוח אנרגטית וממכרת, המורגשת גם למקבלי השירותים. חלק קטן מהאווירה הנפלאה מוצג ״בבלוג״ החברה המפורסם באתר. מוזמנים להיכנס ולהציץ..
הקו העיצובי שברוש אלון מתווים בעשייתם, החל מהמיתוג העסקי, דרך האקססוריז והרהיטים שנקנים ועד המבנים עצמם, משלבים באופן מובהק אלמנטים ייחודיים של עץ, אבן ויצירות הטבע השונות. לקחנו מכאן ומכאן ויצרנו המשך ישיר לקו הקיים גם באתר האינטרנט.

Selwe App.

סלווי החלה את פעילותה בשנת 2014 עם רעיון חדשני בעולם ההכרויות שהתפתח בשנים האחרונות. בזמן בו בני זוג פוטנציאלים מדברים ומכירים אחד את השניה ברשתות החברתיות ורק לאחר מכן מקיימים מפגשים. סלווי יצרו שיטה חדשה אשר תהפוך את האינטאקציה הראשונה בין בני הזוג לאטרקטיבית, נעימה, הומוריסטית וייחודית.
Selwe 1

לאחר פיתוח השיטה וכתיבת האלגוריטם להפעלת האפליקציה של סלווי, הגיעו המייסדים לשלב השיווק. כפי שידוע, כיום עסק חדש ובעיקר עסק וירטואלי אפליקטיבי חייב בנוכחות רשתית גבוהה.
המייסדים של סלווי פנו אלינו במטרה ליצור אתר אינטרנט תדמיתי, אשר יאפשר להוריד את האפליקציה, לקרוא אודות המייסדים, ליצור קשר עם החברה ולהציג סרטונים ותכנים ייחודיים לקידום.

אתר האינטרנט של סלווי פונה לקהל הרווקים הצעיר אשר מחפש זוגיות והיכרות עם המין השני. מטרתנו בעיצוב ובניית האתר הייתה לייצר אינטימיות מירבית באמצעות תמונות וצבעים. כמו כן, יש להציג את התכנים בצורה פשוטה וקלה למשתמש בדגש על קלות התמצאות באתר ובהורדת האפליקציה.

קבוצת אבי רחמים.

קבוצת אבי רחמים הנה חברה לבניה בבעלות אבי ושרה רחמים. החברה הוקמה בשנת 1991 על ידי אבי רחמים בן למשפחת קבלנים ותיקה. ראש המשפחה, יעקב רחמים ז"ל ייסד את פעילות המשפחה בענף הבניה עוד בשנות ה- 30 ולפני קום המדינה. אבי בעל ניסיון עתיר ופעיל באופן אישי בענפי הבניה החל מתחילת שנות ה-80.

avi-home
קבוצת אבי רחמים בונה ובנתה עשרות מבני מגורים, בנייני משרדים ומבני מסחר שונים ברחבי הארץ ובחו"ל, כאשר רק לאחרונה סיימה החברה מספר פרויקטים שונים בחיפה וסביבתה. כחלק מתהליך קידום הפרויקטים לקהל היעד וחיבור לעולם המודרני והדיגיטלי, החליטו חברי ההנהלה על שיווק דרך האינטרנט בנוסף לדרכי השיווק המסורתיות בתחום.

בתהליך בניית האתר של קבוצת אבי רחמים, חשוב היה לנו לשלב את ערכת הצבעים הירוקים שנבחרה בקפידה וזאת על מנת לקדם את נושא "הבניה הירוקה והחסכונית" המוביל את קבוצת אבי רחמים בשנים האחרונות. יחד עם זאת, רוב הפרויקטים ממוקמים באזור חיפה וסביבתה – עיר אשר ממותגת עם הצבע הירוק כחלק ממיקומה הייחודי על הר הכרמל.

רואים עולם.

"רואים עולם הנדסה ופרויקטים" הינה חברה קבלנית יזמית המספקת פתרונות הבנייה על כל סוגיה לרבות עבודות בנייה מבטון, פלדה כבדה ועוד, עבודות אלומיניום, איטום. בנוסף לכך החברה עוסקת בתחום ניהול והקמת פרויקטים בתחום הבנייה על ידי הזרוע המבצעת, יזמית קבלנית, המתמחה בפרויקטים בתחום הבנייה לרבות חלוקה של נכסים להשקעה, שיפוץ נכסים ומבנים, בניית והרחבת מרפסות, תוספות ממ"דים ומעליות, יעוץ ותכנון לשינוי מדרגות ומעליות וכן ביישום פרויקטים ע"פ תכנית תמ"א 38.
r-o-home

גן שורשים.

גן שורשים הנו גן למשפחות עם ילדים מגיל ינקות (3 חודשים) ועד לצאתם למערכת הפורמאלית, ללא הבדלי מין, גזע, דת, תרבות, צרכים מיוחדים או הרכב משפחתי. ההבנה כי הילד המגיע לעולם יכול, כשיר ובעל מוטיבציה ליצור יחסים ודיאלוג עם העולם, לחקור, להבין ולהתפתח. ביכולתו להשמיע, לחולל, להיות שותף ולהשפיע על התפתחותו בעולמו ועל התפתחות עולמו. הביאה את מקימי שורשים (יזמים צעירים המגיעים מהעולם העסקי) לפעול במרחב החינוכי-ישראלי, ועוררה בהם מוטיבציה ליצירת שינוי תפישתי בעולם החינוך הבלתי פורמאלי. בעולם הגיל הרך.
עמוד הבית

Atlanta Pro.

חברת וואשי דקור הוקמה מהצורך והדרישה של שילוב העיצוב היפני בעולם המערבי. נייר האורז הקיים כבר מאות שנים ובעל מאפייני עיצוב בולטים, פותח בשנים האחרונות למוצרים חדשים בעלי מאפיינים ויתרונות מובהקים: עמידות ללחות ולמים, אלסטיות חזקה ומוצרי זכוכית אקרילית בעובי של עד 5 מ"מ. שילוב העיצוב מהמזרח בעולם המערבי יוצר שילובים מדהימים אותם חברתנו משווקת בישראל, החל מגופי תאורה, קירות הפרדה בשילוב תאורה, וכן שילוב של חומרי גלם איכותיים המיובאים מיפן לעיצוב הבית.
atlanta-home

בר גינון ופיתוח.

חברת בר גינון ופיתוח מתמחה בהקמת גינות פרטיות בהתאמה אישית סביב המצבה, תוך כדי התחשבות בתנאי האקלים, בתנאי הסביבה וכו'. החברה הופכת את חלקת הקבר לפינה ירוקה ונעימה למראה. חברת בר גינון פועלת כל יום בבית עלמין הירקון וזמינה להיפגש במקום כדי להתרשם מעבודות שנעשו על ידי החברה. כמו כן, חברת בר גינון הוקמה על מנת לתת שירות מסור ואישי לכל חלקה וחלקה של יקיריכם, תוך תחזוקה שוטפת וטיפוח המצבה.
ginun-home

monkeyBoard App.

רשת יו יו פון אשר מרבית מסניפיה ממוקמים ברחבי תל אביב, הינה דוגמה לניצול הזדמנויות עסקיות. בעלי החברה, אשר כמו כל סיפור אהוב החלו את פעילותם עם חנות קטנה ברחוב אבן גבירול בתל אביב, עשו הכל נכון בליווי מוטיבציה והתמדה וגדלו לרשת שיווק ומכירה של מכשירי אלקטרוניקה בדגש על טלפונים סלולריים. כמו כן, הרשת מציעה שירות תיקונים במחירים אטרקטיביים וזמנים מהירים.
עמוד הבית
:available on

אסיאג יועצים בע"מ.

אסיאג יועצים בע״מ, משרד בוטיק המעניק שירותי ייעוץ פיננסי ייחודיים לעסקים, מהקטנים ועד הגדולים במשק. כשמעוניינים לקבל תשובות לשאלות הקשות כמו, ״כמה החברה שלי שווה״ או ״מה צפוי לעסק שלי בעתיד״, פונים לאסיאג יועצים. צוות רואי החשבון המובילים במקצוע מבצעים את עבודתם המורכבת אשר רבים יכנו אותה כאומנות ראיית החשבון.
אסיאג יועצים- דף הבית
בפגישתנו עם צוות המנהלים קיבלנו את הרושם, הכרנו את הנפשות הפועלות ונחשפנו לשירותים היוקרתיים שמעניקה החברה. כמו השירותים, כך החברה עטופה בהילה יוקרתית שנותנת כבוד רב לפעילות המורכבת ורבת החשיבות המתבצעת בין קירות המשרדים. את היוקרה הזו הבאנו לאתר האינטרנט התדמיתי של החברה.

משרד עו"ד משעני.

משרד עורכי דין משעני עוסק במגוון תחומים, ביניהם מתן ייעוץ משפטי וליווי שוטף לחברות, ליווי בתהליך הקמת חברות, עריכת הסכמים מסחריים ומתן חוות דעת בנושאים שונים מתחום דיני התאגידים, דיני החוזים ודיני ההגבלים העסקיים. כמו כן, עוסק המשרד בענייני השקעות ומיזמים, מיזוגים ורכישות, דיני בנקאות ושוק ההון.
Ariel Mishani- Macbook View
משרד עורכי דין משעני עובד עם קהל לקוחות ייחודי ביניהם קבלנים ואנשי עסקים רבים. כחלק מההתקדמות והמעבר לעולם הדיגיטלי בו נותני השירות תופסים את מקומם בעולם האינטרנט ומציעים שירותים און-ליין – נרשם משרד עורכי דין משעני יחד עם החלוצים אשר הקימו אתר אינטרנט תדמיתי ייעודי אשר נותן מענה לכל לקוח חדש, קיים וחוזר.
כל אתר שנבנה עבור משרד עורכי דין מכובד מתיימר לשדר מקצועיות, ניקיון, אקסלוסיביות ושירותיות כיאה למקצוע, זאת בעיקר לכדי ליצר את התחושה ש"הגעת למקום הנכון". ניתן לשים לב לקו-העיצובי הנבחר בצבעי שחור-אפור-לבן ולאלמנטים והצורות החותכות המציגות קונטרסט בולט בין אלמנט למשנהו.

Best Med Opinion.

בסט מד אופיניון היא החברה המובילה בישראל בתחום חוות דעת ויעוץ עם רופא מומחה מחו"ל וסיוע בקבלת טיפול רפואי וניתוח בחו"ל. החברה עובדת ומשתפת פעולה עם קולקטיבים מובילים וחברות רבות בישראל בכדי לסייע לעובדים ובני משפחותיהם.
כמו כן, החברה עובדת עם לקוחות כל חברות הביטוח המובילות בישראל.

עמוד הבית

Luba Magin.

החברה מציעה עבודות תרגום והקופירייטינג מבוצעות תמיד על ידי בעלי מקצוע מוכשרים ומיומנים, אשר עברו מיון קפדני ומתמחים בתחום הנדרש. חשוב לציין שכלל עבודות התרגום מתבצעות תמיד בהתאם לשפת האם של המתרגם. החברה  מצטיינת בשיתופי פעולה ארוכי טווח.

Luba magin 1
המטרה המרכזית בהקמת אתר אינטרנט עבור החברה הייתה יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי תוך קידום החברה ברשתות החברתיות ויצירת לקוחות חדשים דרך שיווק האתר וחשיפת מגוון הלקוחות המרשים של בית העסק.
את האתר של לובה מאגין עיצבנו תוך חשיבה על דיוק ופרפקציוניזם, מה שגרם לנו לשלב אלמנטים טכנולוגיים אשר לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר, אפל כמובן, בנוסף היה חשוב לנו לייצר צבעוניות שתשבור קצת את הרצינות ותייצר חמימות ומשפחתיות.

Screens Media.

חברת Screens הינה פורצת דרך בתחום המדיה הדיגיטלית. החברה מתמחה בשיווק ייחודי וממוקד על בסיס מדיה דיגיטלית המאפשר למפרסם לפנות באופן חדשני וממוקד לקהל היעד שלו. בדרך זו החברה הרחיבה את תפיסת הפרסום הקלאסית תוך שימוש בטכנולוגיה ייעודית להעברת מסרים הישר אל הלקוח הפוטנציאלי.
Layer 1

שיטת החברה הינה על ידי פריסת מסכי פרסום במקומות אסטרטגיים אשר מכפילים את כוחו של המפרסם בהגעתו לקהל הפוטנציאלי– השירות מעניק חשיפה מיטבית לתוכן הפרסומי. במטרת גיוס מפרסמים חדשים והגדלת החשיפה ליעדים לפריסת מערכי מסכים נוספים, בנו סקרינס בעזרתו את אתר האינטרנט התדמיתי החדשני שלהם.

את אתר האינטרנט של סקרינס בנינו תוך שימוש בהנפשות וידאו רבות, אשר עולות בקנה אחד עם הייחוד המסחרי של החברה וממחישות בצורה ויזואלית את המוצרים אשר הינה משווקת. האתגר העיקרי הינו בפניה לקהלי יעד שונים כגון: בעלי ברים, מנהלי בית ספר ומפרסים פוטנציאלים.

ש.ט.א.ל.

החברה נוסדה ב1981 ע״י שאול מונדרי מהנדס בניין בוגר הטכניון. במשך שנים, עסקה החברה בעבודות בניה ושיפוצים ברמה גבוהה ואיכותית. הבשורה אודות אמינות החברה, איכות ויכולות הביצוע נפוצו בקרב לקוחות רבים ביניהם ניתן למנות חברות ענק כגון: בזק, חברת חשמל, תאגידי בנקים למיניהם, בתי אבות וכו'.
Satal Home