הסיפור שלנו

בשנת 2014 יצאנו לדרך. עמרי גלילי וגיא בן ארי, שני השותפים יצאו למסע בעולם הדיגיטלי והקימו את בית התוכנה SentrySite, המתמחה ומעניק שירותי עיצוב ופיתוח ומספק פתרונות דיגיטליים נוספים.
0 +
שנים של ניסיון
0 +
פרויקטים שביצענו
7/ 0
שירותי תמיכה טכנית
GB 0 +
נפח אתרים מאוחסנים

הניסיון הדיגיטלי שלנו

עיצוב וחווית משתמש

את השנתיים האחרונות הקדשנו לחקר תחום UX UI. מעצם היות וקהל הלקוחות הפוטנציאלים שלנו מבלה יותר ויותר שעות מול מסכים, הרגלי החיפוש וצריכת המידע השתנו. אמנם זמן הפעילות באתרי אינטרנט גדל, אך "הסבלנות" של הלקוח קטנה. בבניית חווית המשתמש המתאימה ביותר, אנו מנסים לאתר את קהל היעד המדויק של בית העסק, ולהתאים את החוויה אליו. להיות תכליתיים. ביצוע פועלה במספר שלבים קטן. לצמצם את זמני ההמתנה וטעינת העמודים. והחשוב ביותר – לשפר את יחסי ההמרה, משמע, לגרום ללקוח לבצע את הפעולה שאנחנו רוצים שיבצע – רכישה, יצירת קשר טלפוני, השארת פרטים או אפילו מעבר לעמוד עסקי ברשת חברתית.
מדובר בתחום שמשנה את פני העולם הטכנולוגי ודורש את תשומת הלב המרבית.

בניה ופיתוח

צוות הפיתוח שלנו, מהמובילים בתחום, מתמחה בפיתוח Frontend (שפות: HTML, CSS, JavaScript, Angular, React, jQuery ועוד), ופיתוח Backend (שפות: PHP, Node.js ועוד). הצוות מכיל מומחה IT המספק שירותים בעבודה מול שרתים, ניהול דומיין, כתובות דוא"ל עסקיות ועוד. כמו כן, מבצע פעולות התממשקות למערכות חיצוניות באמצעות API (CRM, סליקה, חשבוניות ירוקות, דיוור אלקטרוני ועוד). צוות הפיתוח שלנו ביצע למעלה מ-100 פרויקטים, החל מאתרי תדמית, דרך אתרי קטלוג ובלוגים, ועד הקמת חנויות מסחר אלקטרוני ופיתוח אפליקציות web. צוות הפיתוח מכיל מתכנתים עם התמחות עיצובית, ידע בעבודה עם תוכנות עיצוב (Photoshop/ Illustrator), מה שמאפשר שיח ברור ותיאום מלא בין הפרק העיצובי ופרק ביצועי, אשר בה לידי ביטוי בתוצר הסופי.

אפיון ועיצוב מסכים

אחד השלבים החשובים ביותר בפרויקט הינו שלב האפיון. למעשה הצעד הראשון, הצעד שיכתיב את הטון של כל הפרויקט וישפיע בעתיד על התפוקה וההצלחה שיספק האתר לבעל העסק. כחלק מהתהליך, אנו מכירים כל לקוח לעומק, לומדים את הפעילות שלו, לומדים את הצורך שלו, כאילו אנחנו חלק מהעסק ועובדים בו כבר שנים. כך אנו יכולים ליצור אפיון, עיצוב וחוויית משתמש מתאימה וייחודית, שתפנה בדיוק לקהל הלקוחות, בשפה שלו ובהתאם להרגליו. כחלק מהתהליך, אנו מורידים את המידע לנייר, בונים את עץ המבנה ומציירים WireFrames (הדמיית מסכים). שלב האפיון כולל בתוכו את עיצוב וחווית המשתמש, כאשר בניית המסכים תתבצע בהתאם לחוויית המשתמש שהתגבשה על ידי הצוות המקצועי, ועליהם "יולבש" העיצוב בהתאם למיתוג, פלטת הצבעים והקווים המנחים שנבחרו.

שירותי אחסון ותמיכה 24/7

הפרויקט יצא מוצלח, אבל מה הלאה? אצלנו אתם לא נשארים לבד. הפרויקט הסתיים, האתר עלה לאוויר, וכמעט תמיד ישנם שינויים, עדכונים ותיקונים שצריך לעשות. אנחנו בסנטריסייט מלווים אתכם לאורך כל הדרך. לקוחות רבים התחילו את הפעילות איתנו עוד ב-2014, ועד היום אנחנו רצים יחד, מחדשים, משפרים ודואגים שהאתרים תמיד יהיו ברמה הכי גבוה מבחינת הנראות, מהירות הגלישה, חווית המשתמש ובחזית קדמת הטכנולוגיה.

עוד קצת עלינו...

בשנים האחרונות ביצענו עשרות פרויקטים שכללו עבודות אפיון, עיצוב וחווית משתמש, פיתוח, ומתן שירותי ליווי ותמיכה. אנו מעניקים פתרונות לעסקים הזקוקים לאתרי תדמית, אתרי בלוג, חנויות מסחר אלקטרוני, אתרי קטלוג, מערכות פנים ארגוניות ואפליקציות web לעסקים בעלי צרכים ייחודיים.


בין לקוחותינו ניתן למצוא חברות ותאגידים מהמובילים במשק הישראלי, ארגונים, עמותות וגופים ציבוריים, עיריות ומשרדי ממשלה. כמו כן, אנו מספקים שירותים ללקוחות מעולם הטכנולוגיה, עולמות האופנה השונים, תחומי הנדל"ן והפיננסיים, תעשייה ומזון, רפואה ועוד.


הקסם קורה אצלנו מתחילתו ועד סופו. או כמו שנהוג לומר בעולם העסקים "תחת קורת גג אחת".
אנו מכירים כל לקוח לעומק, לומדים את הפעילות שלו, מאפיינים את הצורך שלו כאילו אנחנו חלק מהעסק ועובדים בו כבר שנים. אנחנו לא מתפשרים על התוצר הסופי, והדבר החשוב ביותר – אנחנו תמיד כאן. לכל שאלה, תמיכה או התייעצות. אנחנו צועדים דרך ארוכה עם הלקוחות שלנו, הם גדלים איתנו ואנחנו איתם. כשההצלחה היא משותפת כולם מרוויחים.