השף המטורלל התחיל את דרכו עם חזון טבעוני ויומרני ביצירת גבינות טעימות כמו שאנחנו אוהבים ועם רכיבים מהצומח בלבד. בגיאונות אמיתית, יצר סדרת גבינות מבוססות אגוזי קשיו, ששמנוניותם מאפשרת יצירת ממרח דמוי גבינה בטעמים עוצרי נשימה. הגבינות הנפלאות נפוצו מפה לאוזן ובעבודת שיווק טובה הצליח השף המטורלל לחדור לרשתות המזון הגדולות כגון ניצת הדובדבן.

השף המטורלל פנה אלינו עם מטרה גדולה – להגיע לכל בית טבעוני בישראל ולאפשר לו לרכוש את הגבינות אונליין. יחד עם השף, עיצבנו, בנינו ויצרנו את חנות האינטרנט המעניקה מידע מלא אודות הגבינה, וכמובן תהליך הזמנה ותשלום פשוט ונוח.

לספק גבינות בהזמנה אונליין זו אינה משימה פשוטה, כאשר יש לשנע את החבילות במשאית קירור ייעודית. מכיוון ובכל יום פוקדת המשאית איזור אחר בארץ, יצרנו עבור הלקוח מערך משלוחים, המציג ללקוח בעת ההזמנה מועד אספקה מתוך לוח שנה ושעות אספקה בהן יהיה זמין לקבל את החבילה.

יש שמעדיפים לראות את הגבינה בעיניים. אנחנו לא זנחנו אותם! פיצ'ר ייחודי שמבקש את מיקומך, מציג את כל נקודות המכירה שבאיזור, עם הוראות ניווט ותצוגת רחוב, יוכלו הגולשים לנווט ליעד. הכל בהתממשקות מלאה עם Google Maps.

The Nuts Chef

גבינות טבעוניות

סוג פרוייקט

חנות אונליין

אודות העסק

"The Nuts Chef" התחיל בחזון טבעוני ויומרני להכין גבינות טעימות כמו שאנחנו אוהבים ועם מרכיבי צמח בלבד. הגבינות הנפלאות התפשטו מפה לאוזן ובעבודה שיווקית טובה הצליח שף האגוזים לחדור לרשתות המזון הגדולות כמו "ניזת הדובדבן".

הקסם שלנו

בפיתוח אתר זה ניתן דגש משמעותי על מהירות הקנייה "חווית הסופרמרקט".

www.thenutschef.co.il