fbpx

חנויות וירטואליות

חנויות מקוונות למכירה און-ליין, מערכות booking, פורטלים ארגוניים ועוד…
"להגיע לכולם, בכל מקום ובכל זמן"

מסחר אלקטרוני

דמיינו חנות עם מספר מדפים בלתי מוגבל, פתוחה 24/7, בלי שכירות, בלי עובדים ובלי משכורות, כמובן ומעדכנת אתכם על רכישות ישירות למכשיר הנייד שלכם!

בשונה מבעולם האמיתי, בעולם הווירטואלי ניתנת לכל עסק ההזדמנות להיות גדול, מיוחד ומצליח! להגיע לקהל יעד בלתי מוגבל, בארץ במדינות אחרות ובעולם כולו.

בעזרת החנות המקוונת הנכונה, תאפשרו ללקוחותיכם לבצע רכישה בקלות רבה, עם אבטחת מידע לפרטיהם האישיים ושימור הקשר עימם לאחר הרכישה.

"הרבה מעבר ליפה"

עיצוב וחווית משתמש | UX / UI

עם ניסיון בבניית מערכות, חנויות מקוונות ועיצוב אתרי תדמית רבים, למדנו כי פרק העיצוב הפרויקט מקבל משקל רב ודורש התעמקות ומחשבה. כבני אדם אנו מושפעים מאלמנטים וצבעים הגורמים לתחושות רגשיות, פיזיות והתנהגותיות. שימוש נכון באלמנט ובצבע יכול להגביר את זמן השוטטות בחנות/מערכת/אתר, קריאה לביצוע פעולה, ואף להכריע בדילמת הרכישה בעמוד עגלת הקניות.

אנחנו, בשיתוף הלקוח, נאפיין ונעצב את החנות בהתאם לאופי העסק והמותג. נתבסס על הצבעים שהובילו את העסק עד כה כתשתית עיצובית. ויחד ניצור חווית משתמש בלתי נשכחת שתהפוך כל ביקור בחנות שלכם לחוויה, תגביר את התנועה וכמובן את המכירות!

"סדר וארגון מאפשר לאנשים רגילים לעשות דברים בלתי רגילים"

מערכת ניהול מלאי

במעלה הדרך רכשנו ניסיון רב בבניית אתרים במגוון מערכות ניהול התוכן המובילות עולם האינטרנט, ביניהן WordPress, Magento, wix ועוד. השילוב בין מערכות התוכן לידע הטכנולוגי שלנו והתוספים הייעודיים שפיתחנו עבור לקוחותינו, נותן לנו את האפשרות להציע לכם מערכת ניהול מלאי מתקדמת המאפשרת ניהול מלאי לכל פריט ומוצר במגוון וריאציות (לדג' מידה, צבע, חומר, גודל, משקל וכו') כמו כן, ניתן להגדיר מלאי 0 ולקבל התראות לדוא"ל שלכם על מוצרים שעומדים להיגמר ו/או נגמרו, הורדת מלאים באופן אוטומטי בעת רכישה, אפשרות לניהול המלאי דרך המכשיר הנייד שלכם ועוד.
"שים לי הכל הכל ועוד קצת מזה"

מערכת החנות והסליקה

המערכת מארגנת ומסדרת עבורכם את מאגר הלקוחות והמשתמשים הרשומים באתר, מאפשרת יצירת קופנים במגוון וריאציות, הנחות ומבצעים ייחודיים על המוצרים באתר ועגלת הקניות, הוספת חלונות פופ-אפ קופצים לקידום מכירות ועוד. באפשרותכם יהיה ליצור מגוון אפשרויות משלוח (דואר חינם, דואר רשום, דואר שליחים) עם מחירים שונים ופילוח לפי יעדים בארץ ובעולם.

כמו כן, החנות מאובטח ע"י חברות הסליקה המובילות בשוק, ומאפשרת סליקה בכל כרטיס אשראי ישראלי ובינלאומי וכמובן רכישה עם חשבון PayPal. ניתן להתממשק עם מערכת ריווחית ומערכות הנהלת חשבונות נוספות אשר יאפשרו שליחת חשבונית ירוקה "אונליין" ופיצ'רים נוספים לניהול העסק.

"שליטה מלאה בכל רגע נתון"

מערכת ההזמנות

כל הזמנה שתתקבל בחנות שלכם, תמתין לכם במערכת ההזמנות. גם הזמנות שממתינות לתשלום או בוטלו, יופיעו במערכת.עם כניסה להזמנה תוכלו לקבל את כל הפרטים אודותיה, ביניהם פרטי המזמין, כתובת ואפשרות משלוח, רשימת המוצרים שהזומנו, שיטת התשלום בה בחר, הערות הזמנה אישיות וכו'. המערכת שולחת התראות אל מנהל החנות ואל הלקוח עם קליטת ההזמנה במערכת. התראות נוספות יינתנו ללקוח על יציאת המשלוח לכיוונו והשארת הודעות אישיות בנוגע להזמנה. את הנתונים תוכלו לייצא לקובץ ואף להדפיס מדבקות משלוח ייעודיות בתוסף שפיתחנו עבורכם.
"שים לי הכל הכל ועוד קצת מזה"

אנליזה וסטטיסטיקה

במקביל לפעילות שמתרחשת בחנות, התוסף הייעודי לאיסוף נתונים ופעולות המותקן על המערכת שלכם, ירכז עבורכם את כלל הדברים החשובים שתרצו לדעת על המבקרים בחנות שלכם. בין היתר פילוח לפי מגדר, גיל, עיר/ארץ מגורים וכו', ועד הצגת נתוני כניסות, מקורות התנועה לאתר, פעילות לפי שעות וימים, השוואה בין תקופות, משך פעילות ממוצע, משתמשים חדשים מול חוזרים ועוד. עם הנתונים תוכלו להשוות בין תקופות, לראות את הגדילה ביחד לפעולות הפרסום שביצעתם ולשפר את הנתונים עם פילוח אנליטי מקצועי.